TARNETINGIMUSED

E-poest tellides on kauba tarneajad üldjuhul 2 tööpäeva kuni 6 nädalat, olenevalt kauba kohalolust ja komplekteerimise vajadustest. Kaubad, mis on Forteks OÜ laos olemas, tarnime Teieni enamasti 2-5 tööpäeva jooksul. Forteks e-poest saab tellida tooteid Eesti Vabariigi maismaa ja suursaarte (Saaremaa ja Hiiumaa) aadressidele.

E-poest tellides on võimalik valida erinevate tarneviiside vahel:
  1. Tulen ise kaubale järgi (tasuta). Kättesaamise kohaks on Forteks OÜ ladu aadressil Läike tee 2-3, Peetri, Harjumaa, 75312. Kui kaup on komplekteeritud, saadame kliendile teavituse e-kirjaga, pärast mida võib kaubale järgi tulla. Kui kaubale tuleb järgi kolmas isik, palume info saata e-kirja teel epood@forteks.ee
  2. Itella Smartpost pakiautomaat - hind 3.50€
    Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMS-iga, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu.
  3. Omniva pakiautomaat - hind 3.50€
    Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMS-iga, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu.
  4. Kauba transporti kulleriga teostavad erinevad koostööpartnerid, peamiselt Omniva kuller. Kulleriga saab tellida kaupu, mille pikim külg ei ületa 3m ning mis on maksimaalselt 600kg. Kullerfirma võtab erakliendiga eelnevalt ühendust, et leppida kokku tarneaeg. Äriklientidele toimetatakse kaup tööpäevadel kella 8-17 vahel ilma eelneva teavituseta. Kaup tarnitakse välisukseni või aiaväravani. Korrustele vedu ei toimu!
 
Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel.
 
Müüja ei vastuta toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või -õigsusest.